Archiwum DOS/4GW

Tags: ,

DOS/4GW jest rozszerzeniem udostępnianym wraz z oprogramowaniem Watcom C++ w celu „przełamania” bariery 640KB pamięci RAM możliwej do wykorzystania z poziomu systemu DOS.

 

DOS4GWWraz z rozwojem oprogramowania, powstało wiele wersji samego środowiska uruchomieniowego. Zbiór ten powstał w celu udostępnienia możliwie największego archiwum DOS/4GW ze względu na to że niektóre wersje udostępniane z pewnymi grami pod DOS były niestabilne i powodowały zawieszanie się gry czy komputera. Podmiana pliku DOS/4GW umożliwia podniesienie stabilności działania oprogramowania. Najbardziej popularną wersją była 1.97, która w prezentowanym archiwum DOS/4GW znajduje się pod nazwą 1_97_2.EXE.

Weresje 1.6 oraz 1.9 zostały udostępnione przez DosFreak. Wszystkie pozostałe wersje udostępnił Colin Snover.

 

Poprzez korzystanie ze strony flexray.pl wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies, a także akceptują Politykę dotyczącą tych plików. Nie, chcę się dowiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij